"Promienie" Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji "Sternik" w Nadarzynie

ul. Komorowska 63, 05-830 Nadarzyn

"Promienie" Przedszkole Fundacji "Sternik" w Pruszkowie

ul. Staszica 1, 05-800 Pruszków

 

Rekrutacja:  e-mail: szkola.promienie@promienie.edu.pltel.: 514-298-064

                      e-mail: przedszkole.promienie@promienie.edu.pltel.: 537-399-295

 

 

 

 

 
 • "Azymut" - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji Sternik

  Azymut to szkoła bliźniacza do naszej, oparta na tym samym modelu edukacyjnym, jednakże przeznaczona dla chłopców. Zapisując rodzinę do naszego projektu, zapisujecie Państwo córki do szkoły "Promienie", a synów do szkoły "Azymut", Dzieci w wieku przedszkolnym, zapisywane są do koedukacyjnego przedszkola, które ma oddziały zarówno w Nadarzynie jak i w Pruszkowie.

  więcej...

 • Fundacja Sternik - Warszawa Zachód

  Fundacja Sternik - Warszawa Zachód

  Organem prowadzącym nasze szkoły jest Fundacja Sternik – Warszawa Zachód. Fundacja dba o spójność modelu edukacyjnego we wszystkich naszych placówkach oraz jego zgodność z założeniami. Skupienie wszystkich naszych placówek w ramach jednego organu prowadzącego ułatwia rodzinom kontakt w sprawach finansowych i administracyjnych.

  więcej...

 • Stowarzyszenie rodziców NaFali

  Stowarzyszenie rodziców NaFali

  Celem Stowarzyszenia jest integracja środowiska rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola i szkół prowadzonych przez Fundację Sternik Warszawa-Zachód oraz wspieranie tych placówek poprzez podejmowanie różnego rodzaju działań pomocniczych.

  więcej...

 • Akademia Familijna

  Akademia Familijna

  Akademia Familijna to znakomita uzupełnienie naszego programu formacyjnego. Kursy Akademii Familijnej oparte są na metodzie Case Study oraz umożliwiają wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Kursy AF odbywają się w szkołach Azymut oraz Promienie.

  więcej...