• Święto Promieni

  Święto Promieni

  Co roku w czerwcu, obchodzimy Święto Promieni. Ma ono formę pikniku rodzinnego, organizowanego przez szkołę, rodziców oraz uczniów, w czasie którego nie braknie występów dzieci oraz akcentów sportowych i kulinarnych. Jest to czas na rozmowy, poznanie się czy pogłębienie relacji. Z roku na rok mamy okazję doświadczać niepowtarzalnej rodzinnej atmosfery tego święta oraz cieszyć się rosnącą liczbą naszych rodzin.

  więcej...

 • Jasełka i Rodzinne Kolędowanie

  Jasełka i Rodzinne Kolędowanie

  W okresie Bożego Narodzenia spotykamy się w gronie naszych rodzin na rodzinnym kolędowaniu. Dzieci z Przedszkola i Szkoły przedstawiają Jasełka, dedykowane zaproszonym specjalnie na tę uroczystość Babciom i Dziadkom. Wspólny śpiew kolęd pozwala utrzymać na dłużej niezapomnianą atmosferę Świąt.

 • Kiermasz Świąteczny

  Kiermasz Świąteczny

  Co roku, w połowie grudnia, organizujemy Kiermasz Świąteczny przedszkola i szkoły, z którego dochód przeznaczony jest na materialne potrzeby przedszkola oraz szkoly. Na Kiermaszu pojawiają się własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne i kartki pocztowe. Chętnie kupowane są również przetwory i ciasta. Przygotowanie Kiermaszu to wspaniała okazja do integracji środowiska naszych rodzin i możliwość zaprezentowania talentów artystycznych i kulinarnych. Kiermasz stanowi również doskonałą lekcję przedsiębiorczości, współpracy oraz organizacji dla naszych uczniów.

 • Wykłady i Konferencje

  Wykłady i Konferencje

  Pierwszoplanowa rola rodziców, jako najważniejszych wychowawców swoich dzieci, pozostaje dla nas najwyższym priorytetem. Jako szkoła pełnimy misję wspierania rodziców w tym zadaniu. Pomocą w pogłębieniu wspólnych wartości wychowawczych dzielonych przez rodziny uczestniczące w naszym przedsięwzięciu edukacyjnym są organizowane w placówce wykłady, warsztaty i szkolenia. Pomagają poznać model edukacyjny szkoły i stosować go w praktyce. Udział w nich nie jest obowiązkowy, niemniej wysiłek regularnego uczestnictwa w tych spotkaniach daje możliwość doskonalenia kompetencji wychowawczej rodziców.

  więcej...