Aby ułatwić rodzicom naszych uczniów codzienną logistykę, uruchomiliśmy linie autobusowe dowożące dzieci do szkoły oraz umożliwiające przejazd pomiędzy szkołami Promienie (Nadarzyn) i Azymut (Pruszków).


 • Linia Grodziska

  Linia Grodziska

  Linia obsługuje miejscowości na zachód od Pruszkowa. Swoim zasięgiem obejmuje Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki i Milanówek. Autobusy Linii Grodziskiej dowożą dzieci zarówno do Azymutu (chłopcy) jak i do szkoły i przedszkola Promienie (przedszkolaki i dziewczęta).

  więcej...

 • Linia Warszawska

  Linia Warszawska

  Linia obsługuje miejscowości na wschód od Pruszkowa. Swoim zasięgiem obejmuje Warszawę-Ursus oraz Piastów. Autobusy Linii Warszawskiej dowożą dzieci zarówno do Azymutu (chłopcy) jak i do szkoły i przedszkola Promienie (przedszkolaki i dziewczęta).

  więcej...

 • Linia międzyszkona wahadłowa

  Linia międzyszkona wahadłowa

  Linia wahadłowa jest propozycją dla rodziców, którzy sami dowożą dzieci do szkoły lub przedszkola, jednakże dostarczają je tylko do jednej placówki. Np. dowożą dziewczynki i przedszkolaków do szkoły Promienie w Nadarzynie, skąd chłopcy mogą jechać dalej już naszą linią do Pruszkowa. Podobnie po południu, uczniowie z Pruszkowa dowożeni są do Nadarzyna, gdzie rodzice mogę odebrać za jednym razem wszystkie swoje dzieci.

  więcej...